Finansowanie dla fotowoltaiki - warunki i obliczanie | SunnyTech
Finansowanie instalacji fotowoltaicznej

Czy dofinansowanie do fotowoltaiki jest możliwe w 2020 roku? 

Możemy odpowiedzieć niemal bez zastanowienia – tak. Ale co w sytuacji, w której państwowe dofinansowanie nie jest możliwe, a nie chcemy czekać dłużej na zebranie kwoty wymaganej do montażu paneli? We współpracy z zaufanymi partnerami opracowaliśmy korzystne kredyty na fotowoltaikę, dzięki którym każdy będzie mógł zmienić swój sposób ogrzewania już teraz. Albo bardzo, bardzo niedługo. Sprawdź nasz kalkulator, który pozwoli Ci szybko i skutecznie sprawdzić, ile wyniosłaby rata kredytu na instalację fotowoltaiczną.

Kredyt fotowoltaika

KALKULATOR KREDYTU NA FOTOWOLATIKĘ

Informacje zawarte w niniejszej witrynie, w tym informacje umieszczone w formularzu wyceny orientacyjnej raty kredytu, nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty ani zapewnienia, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 oraz art. 5561 Kodeksu cywilnego. Ceny zawarte w niniejszej witrynie mają charakter wyłącznie orientacyjny oraz nie są wiążące dla SunnyTech Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. Polityka Prywatności

Nie ma drugiego tak ekologicznego i ekonomicznego zarazem rozwiązania dla energii w Twoim domu jak fotowoltaika. Dzięki dotacjom państwowym coraz więcej osób może pozwolić sobie na odejście od tradycyjnych metod wytwarzania energii, jednak dotacje te przyznawane są dość wąskiej grupie osób. 

W Sunny.Tech jesteśmy za tym, by każdy, kto chce zmienić swój dom na zielony i oszczędny, mógł to zrobić bez czekania – chcemy tej zmiany, którą środowisku i mieszkańcom niesie fotowoltaika. Finansowanie ekologicznego ogrzewania domu to temat, o który Klienci bardzo często nas pytają. Jak zdobyć pieniądze na instalację fotowoltaiczną?

Kredyty na fotowoltaikę - w Sunny.Tech jesteś w dobrych rękach!

Nie chcesz czekać dłużej? Skontaktuj się ze specjalistami z Sunny Tech, by wspólnie omówić metody finansowania Twojego nowego, całkowicie ekologicznego źródła energii. Pomogliśmy już wielu Klientom przyspieszyć proces uzyskania kredytu na instalację fotowoltaiczną. I niezwykle ucieszyłoby nas, gdybyś zdecydował się być następny – nasi specjaliści już czekają.

Zapytaj o kredyt