Fotowoltaika dotacje od państwa - Warszawa | SunnyTech

Fotowoltaika dotacje od państwa – Warszawa

Na początku września 2020 r. ruszył nabór wniosków o dofinansowanie do fotowoltaiki Warszawa. Aż do końca marca 2021 r. można zgłaszać swój projekt i otrzymać aż do 15 tys. złotych! Projektem są osoby identyfikujące się jako mieszkańcy miasta Warszawy.

fotowoltaika warszawa dofinansowanie

Dofinansowanie wynosi maksymalnie 15 tys. złotych – 1,5 tys za każdy kilowat mocy, aż do 10 kilowatów na gospodarstwo domowe. Nabór trwa do końca marca, realizacja wszystkich projektów musi jednak zamknąć się w okresie do końca listopada 2021 r. Dodatkowym warunkiem jest, że lokal wyposażany w instalację fotowoltaiczną nie może być ogrzewany przy pomocy paliw stałych lub olejów opałowych.

ekodotacja warszawska 2020/2021

Z ekodotacji mogą skorzystać zarówno osoby fizyczne, jak i firmy, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe. Dla jednostek będących gminnymi lub powiatowymi osobami prawnymi wysokość dotacji wynosi do 80% kosztów realizacji inwestycji.

Jakie dofinansowanie do fotowoltaki warszawa?

Wniosek o udzielenie dotacji należy złożyć w Wydziale Obsługi Mieszkańców w dowolnym Urzędzie Dzielnicy lub przesłać pocztą. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, w jaki sposób skorzystać z dotacji i na jakich warunkach, zachęcamy do kontaktu z SunnyTech! Przedstawimy optymalny projekt i wycenę za instalację fotowoltaiczną dla Twojego gospodarstwa.

dofinansowanie do fotowoltaiki warszawa